Jak udělat rozcestníky??(Podrobně)

22. června 2007 v 13:41 | Evil-Rachel |  Pro blog
Takže zde máte podrobný návod jak udělat rozcestníky.Já sama mám rozcestníky takže se pokusím vám to vše vysvětlit.
Takže.............
1) jděte na blog.cz a nahoře klikněte na NASTAVENÍ-ze seznamu vyberte RUBRIKY a napište si jakejkoliv rozcestník.(Např..já mám About blog&Me) tak vy si udělejte taky takové.Nemusí být stejné.Spíš bych vám ani neradila mít stejné.
2) Do té hl. rubriky u mě je to to about blog... si dejte čl. např. rozcestník- a název tý rubriky.když máte hotovo vytvořte si další rubriku.Tu kategorii, kterou chcete mít v rozcestníku.(Např.: Mám About blog&Me a tam mám rozcestník-about..... a když na to kliknu,mám výběr ze dvou kategorií: Blog a já.
3)Jděte na ČLÁNKY-NOVÝ ČLÁNEK a napište si nějaký článek do té kategorie.(Např.: Já bych si napsala článek do kategorie Blog) a dejte hned zveřejnit!
4)jděte na blog a najděte si tam ten článek.Co jste napsali před chvílí a zkopírujte URL(to je ta adresa vašeho blogu+další) (kdo neví jak se kopíruje:musíte text zatáhnout levým tlačítkem myši a poté klikněte na pravý tl. a dejte kopírovat)
5) pak jděte znovu na blog a najděte si ten čl. který je zveřejněn pod jménem rozcestník-..... a vložte do něj odkaz vaší stránky.Musíte kliknout v NOVÉM ČLÁNKU na takovou zeměkouli.Je to to malý nad políčkem kde píšete.A tam dejte tu adresu.(na políčku URL je takový volný místo na text.Tam klikněte pravým tl. myši a dejte vložit.Do políčka text dejte název té kategorie.U mě je to ten blog.)
6) jděte na NASTAVENÍ - RUBRIKY a kategorii co jste si vytvořili klikněte a dejte skrýt vždy a uložit.
Toť vše.Kdyžtak mi dejte vědet,kdybyste to nechápali nebo tak.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.